info@unhispano.com
Genel İspanyolca eğitim programı 7 seviyeyi kapsamaktadır. (A1 - A2.1 - A2.2 - B1.1 - B1.2 - B2 - C1). Her seviyenin müfredatı DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera) baz alınarak hazırlanmıştır. 

GENEL İSPANYOLCA PROGRAMLARI

Detaylı Bilgi İçin
İSPANYOLCA ONLINE derslere yer ve mekan sınırı olmadan ister evinizde ister iş yerinizde rahatlıkla katılabilirsiniz.
İspanyolca Grup Dersleri Sınıf Mevcudu: 5-8 kişiden oluşmaktadır.
SIFIRDAN İSPANYOLCA
A1 / A2 Hafta sonu sabah
17 / 11 Haziran başlıyor
YENİ DÖNEM
KAYITLARI İÇİN TIKLAYINIZ
İspanyolca öğrenmek, günümüzün küreselleşen dünyasında giderek daha önemli hale geliyor. İspanyolca, Mandarin'den sonra dünyada en çok konuşulan ikinci dildir ve 21 ülkede resmi dildir. İspanyolca öğrenerek seyahat, iş ve dünya nüfusunun büyük bir bölümüyle kişisel ilişkiler için fırsatlar yaratırsınız. Sizi daha rekabetçi bir iş adayı yapabilir ve kültürel bilginizi zenginleştirebilir. Ek olarak, ikinci bir dil öğrenmenin bilişsel işlevi ve hafızada tutmayı iyileştirdiği gösterilmiştir. Genel olarak, İspanyolca öğrenmek ufkunuzu genişletebilir ve farklı kültürel geçmişlere sahip insanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.
İspanyolca, dünyada en çok konuşulan dillerden biridir ve onu öğrenmek inanılmaz derecede tatmin edici bir deneyim olabilir. Ancak, herhangi bir dilde olduğu gibi, elde edilebilecek farklı yeterlilik seviyeleri vardır.
İspanyolca dilindeki altı yeterlilik seviyesi, dil öğrenimi için yaygın olarak tanınan bir standart olan Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) tarafından belirlenir. Seviyeler A1 (başlangıç) ile C2 (ileri düzey) arasında değişir.

- A1 seviyesinde, öğrenciler temel cümleleri ve ifadeleri anlayabilir ve kullanabilir.Kendilerini tanıtabilir ve basit sorular sorup bunları cevaplayabilir. A2 seviyesindeki öğrenciler daha karmaşık dil yapılarını anlar ve kullanır.Geçmişlerini tanımlar ve günlük konular hakkında iletişim kurar.Öğrencilerin bu eğitimi daha iyi sindirmesi için A2 seviyesi, A2.1 ve A2.2 olarak ayrılmıştır.

- B seviyesi B1.1 ve B1.2 olarak ikiye ayrılmıştır. Öğrenciler daha geniş bir yelpazede iletişim kurabilir, deneyimleri tanımlayabilir ve fikirlerini ifade edebilir. B2 düzeyinde, öğrenciler daha karmaşık metinleri anlayabilir ve üretebilir, anadili İspanyolca olan kişilerle etkili bir şekilde etkileşim kurabilir ve sunumlar yapabilir.

- C1 seviyesinde, öğrenciler kendilerini akıcı ve kendiliğinden ifade edebilir ve çok çeşitli metinleri anlayabilir. C2 seviyesinde, öğrenciler okudukları veya duydukları hemen hemen her şeyi anlayabilir ve kendilerini zahmetsizce ve kesin bir şekilde ifade edebilirler.

İspanyolca yeterliliğinin en üst seviyeye ulasmasında çok fazla pratik ve özveri gerekmektedir Ancak doğru kaynaklar ve destekle bu dilde yüksek düzeyde ustalık elde etmek mümkündür.
Özel derslerin süresi 50 dk'dır
1 kişilik özel ders saat ücreti 35 €
2 kişilik
özel ders saat ücreti 55 € 
25 Saat özel ders paketi 700 €. 
Özel derslerin ücreti banka veya EFT yoluyla o günkü kurla ödenir. Kredi karti ödemeleri maksimum 11 taksite kadar bölünebilir