İletişim Numarası
Pazartesi-Pazar
08:30-23:00
Profesyonel & Kaliteli İtalyanca Dersleri
Enformasyon çağını yaşadığımız günümüz dünyasında, ikinci bir yabancı dil bilmek bir tercih olmaktan çıkıp zorunluluk haline gelmiştir. İş ve eğitim yaşamımızda, standart testlerden ziyade kişisel gelişimimiz için yaptığımız yatırımlar (kurs belgeleri, dil notları, sertifikalar vs.) daha çok önem kazanmaya başlamıştır. İletişim imkânlarının kitlesel hale de gelmesiyle, herkes aynı kulvarda yarışır hale gelmiştir. Ancak burada önem arz eden nokta kalitedir. Kişisel gelişimimiz için öğreneceğimiz yabancı dilleri doğru öğretmenden ve kurumlardan öğrenmeniz, bu zorunluluğu sizin için hem bir keyfe hem de kaliteye dönüştürecektir.
G. BARLAS

Neden İTALYANCA?

  • İtalyanlar da Türkler gibi yakın ve samimi bir kültüre sahiptir, tüm Latin dillerinde olduğu gibi toplumsal sıcaklık, dilin yapısına da işlemiştir. Ayrıca İtalyanca kelimelerin, çoğunluğunun sesli harfle bitiyor olması, İtalyancayı çok daha akustik ve romantik bir dil hâline getiriyor. 
  • Temel başlangıç İtalyanca eğitimi, yurtdışına yapacağınız gezilerde, ERASMUS ya da yüksek lisans eğitim çalışmalarınızda ve kariyer basamaklarınızı tırmanırken size yeni kapılar açacak ve kişisel gelişiminize, kurumumuzun kalitesi ile katkı sağlayacaktır.
  • İtalyancaya başlamak için size ihtiyacınız olan her şeyi hazırladık. Size, bu keyifli yolculuğunuzda eşlik etmemiz ve yol göstermemiz için Un Hispanoyu tercih edin… İşini seven İtalya kültürünü İtalya’da yaşamış öğretmenlerle, kaliteli ve öğretici kaynaklarla İtalyancaya Ciao!” demenin tam sırası 😊